kabaretki z pasem

Być kobietą, być kobietą.. jakie to zatrważające.

Kobieta zmienną jest, zdecydowanie! Wielozadaniowa, a jakże! Troskliwa i opiekuńcza, silna i wytrwała, mądra i zabawna, delikatna i niezłomna…
Cech ma wiele, wymieniać by je można bez końca a do tego na swoich, niespecjalnie umięśnionych barkach nosi Światów co niemiara: swój, dziecka i mężczyzny. Nie powinny więc dziwić jej sporadyczne zmęczenia i chandry, zupełnie niezależne od pogody. Będąc dla innych, często bowiem zapomina o sobie.

Na poprawę humoru


Kobieta niedoceniana i tłamszona traci swój blask i kobiecość. Przyjmując rolę matki, żony, sprzątaczki, doradcy, kierowcy, księgowej, pielęgniarki i wiele, wiele innych, zapomina o sobie. O swoim prawie do czucia się piękną i szczęśliwą. A tak niewiele trzeba by go odzyskać… Kolacja z przyjaciółmi, wypad za miasto tylko we dwoje, kino, teatr, dobre wino, ciekawa książka.
Albo drobny prezent dla samej siebie, zupełnie bez okazji, albo właśnie z okazji „BO JESTEM”! Kabaretki z pasem, fikuśna bielizna, a może seksowna piżama, by na nowo poczuć się atrakcyjną i piękną, nie dla Świata, a dla samej siebie.

Na gorące i nieco chłodniejsze wieczory


Zdecydowanie bielizna to jeden z lepszych wyborów. Majtek, staników, skarpet i koszuli nocnych nigdy nie za wiele. A i kabaretki z pasem to totalny must have każdej przedstawicielki płci pięknej. Warto mieć takie zależne od nastroju, pogody, pory roku i humoru właśnie. Takie, by czuć się piękną, seksowną i też takie na „te dni”. Bo wyrazić siebie można na różne sposoby.

Tags: No tags

Comments are closed.