dildo

Dildo kontra wibrator

Dildo i wibrator to niezwykle popularne gadżety erotyczne, których nie należy ze sobą mylić. Służą do osiągnięcia tego samego celu, jednak w inny sposób. Na czym polegają różnice? Czym cechuje się dildo, a czym wibrator? Co wybrać?

Zalety dildo

dildo

Dildo z https://sexshop112.pl/33-sztuczne-penisy-dilda-czlonki to sztuczny penis, który pozwoli uzyskać doznania podobne do klasycznego seksu. Użytkowanie zapewnia dyskrecję, gdyż produkt nie wydaje żadnych dźwięków. Ponadto nie ulega zepsuciu i ładowaniu, co jest kolejnym plusem. Kobiety doceniają dildo ze względu na niezawodność. Zazwyczaj zabawka jest wykonana z silikonu medycznego, jaki cechuje się sporą elastycznością. Dildo może posiadać przyssawkę, co pozwoli zamocować zabawkę do powierzchni płaskiej. Sztuczny penis jest nie tylko urozmaiceniem podczas masturbacji. Skorzystają z niego także dwie osoby. Postawić można na różne rozmiary, dobierając je do swoich oczekiwań. 

Zalety wibratora

Kolejną propozycją dla odważnych osób jest wibrator, który da rozkosz głównie kobiecie. Zapewnia sporo bodźców i możliwość kontrolowania częstotliwości wibrowania. Podczas stymulacji nie musimy wykonywać ruchów, wystarczy jedynie przyłożyć sprzęt w dane miejsce i ustawić stopień pulsacji. Plusem jest fakt, że podrażnimy nawet kilka stref erogennych. Może to być pochwa, odbyt, sutki, czy punkt G. Wybór wibratorów na rynku jest niezwykle szeroki, co daje wiele możliwości. Zakupić można wibratory z silikonu medycznego, żelowe, plastikowe, czy z cyberskóry. 

Zarówno dildo, jak i wibrator, cieszą się sporym uznaniem na rynku. Ta pierwsza opcja jest o tyle ciekawsza, że doskonale odwzorowuje prawdziwego penisa. Gdzie kupić dildo i inne gadżety? Dobrą opcją jest zakup w internetowym sex-shopie, ciesząc się atrakcyjnymi cenami i dobrą jakością. 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.