kobieta

Modne, seksowne rajstopy

Producenci rajstop prześcigają się w oferowanych modelach i wzorach. Przeglądając to, co jest dostępne w sklepach internetowych, można dostać zawrotu głowy. Przede wszystkim należałoby się zastanowić, czy rajstopy mają być przeznaczone na co dzień, czy na szczególną okazję.

Czym się kierować przy wyborze rajstop?

Należy wziąć pod uwagę swoje własne predyspozycje i parametry rajstop. Aby było łatwiej dokonać wyboru, wprowadzono pewne klasyfikacje, które powinny znacznie ułatwić ich wybór.

Podstawowe parametry rajstop to kolor, rozmiar i grubość. Grubość rajstop oznaczona jest symbolem DEN, któremu przyporządkowana jest cyfra. Im niższa cyfra, tym rajstopy są cieńsze. Najniższy przedział to 6-8. Rajstopy damskie z tego przedziału są wyjątkowo delikatne i cienkie. Służą do wyrównania kolorytu skóry.

Kobiety, które pragną ukryć pewne mankamenty sylwetki, powinny zainteresować się rajstopami funkcyjnymi. Mogą one eksponować, uwypuklać lub ukrywać to co potrzeba.

Jakie rajstopy są modne?

W obecnym sezonie modne są rajstopy w drobne printy, typu serduszka, gwiazdki, kwiaty i wiele innych ze sklepu online deezee. Rajstopy z pionowym wzorem optycznie wyszczuplą i wydłużą nogi. Na dzień lepiej wybrać rajstopy bardziej stonowane i z niewielkim wzorem. Seksowne rajstopy damskie we wzorki będą dopełnieniem większości codziennych stylizacji.

Na wieczór można się zdecydować na rajstopy, które są połyskliwe, nabłyszczane lub brokatowe, w kolorze srebra lub złota. Taki model podkreśli kształt nogi i przyciągnie uwagę.

Modne są też kabaretki z mniejszymi oczkami, które obecnie nosi się z ciężkimi butami. Taka stylizacja jest odważna, ale sprawia, że kabaretki nie wyglądają zbyt frywolnie

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.