pas cnoty męski stymulujący

pas cnoty majtki cnoty

Pas cnoty to gadżet erotyczny wykorzystywany przede wszystkim w ramach praktyk BDSM. Pozwala na zniewolenie partnera i przejęcie kontroli. W związku z tym osoba, która nosi pas cnoty przyjmuje rolę uległej, stosując się do poleceń partnera dominującego. Wbrew pozorom dostępny jest zarówno damski, jak i męski pas cnoty. W drugim przypadku jego konstrukcja uniemożliwia odbieranie bodźców dotykowych, a ciasno ułożony w konstrukcji pasa członek nie może osiągnąć wzwodu. Budowanie erotycznego napięcia staje się zatem przyjemną torturą dla uwięzionego mężczyzny.

Pas cnoty dla kobiet – kontrolowana przyjemność

pas cnoty męski zestaw

męski pas cnoty dostępny w sexshop112

Pas cnoty to świetna propozycja dla partnerów, którzy lubią odgrywać erotyczne role. Początkowa dominacja prowadzi do długo oczekiwanej przyjemności. Role można dowolnie wymieniać, stosując damski, jak i meski pas cnoty. Mężczyzna, który dysponuje kluczem do pasa może zarządzać wiernością partnerki, dzięki czemu gra może przenieść się również poza ściany sypialni. Pas cnoty meski, jak i damski to gadżet, który najchętniej wybierają miłośnicy BDSM. Użytkowanie pasa pozwala:

  • przełamać rutynę w sypialni
  • stopniowo budować napięcie erotyczne
  • lepiej poznać swoje potrzeby seksualne
  • otworzyć się na nowe doświadczenia
  • poznać charakter relacji opartej na dominacji i uległości

Majtki cnoty – kontrola i uległość

Pas cnoty to proste narzędzie, by rozpalić atmosferę w sypialni i delikatnie uchylić drzwi do kręgu praktyk BDSM. Pasy cnoty zostały wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, podobnie jak ich konstrukcja minimalizują ryzyko uszkodzeń i obtarć. Nie wywołują również alergii. Transparentność pasa cnoty sprawia, że napięcie erotyczne jest jeszcze silniejsze i sprzyja budowaniu odpowiedniej atmosfery.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.