wibrator

Wibrator dla kobiet, które cenią wysoką jakość

Zabawki erotyczne pomagają zwielokrotnić przyjemność z masturbacji. Sprzyjają również pogłębianiu świadomości własnego ciała. Uzmysławiają, że kobieca rozkosz może być zupełnie niezależna od mężczyzny. To prowadzi do zwiększenia poczucia własnej wartości. Używanie erotycznych gadżetów pomaga również się zrelaksować. Ma także właściwości prozdrowotne. Zapobiega dolegliwościom bólowym i migrenom, co potwierdza wiele książek seksuologicznych. Które wibratory są jednak szczególnie godne polecenia?

Jakość przede wszystkim

wibrator erotycznyNie ma nic gorszego niż wibrator dla kobiet wykonany byle jak i z byle czego. Może on popsuć całą przyjemność, a nawet nieodwracalnie zrazić do korzystania z tego typu stymulatorów. Dlatego należy bezwzględnie wybierać jedynie produkty markowe, skonstruowane z materiałów wysokiej klasy. Takich, które nie będą uczulać ani podrażniać. Mechanizm zabawki powinien być niezawodny. Niezależnie od tego w jak wiele funkcji gadżet erotyczny jest wyposażony. Dobrze też sięgać po konstrukcje całkowicie wodoszczelne.

Dobre praktyki zakupowe

Wibrator dla kobiet to przedmiot na tyle intymny, że przy jego nabywaniu liczy się dyskrecja. Dlatego najlepiej skorzystać z oferty dobrego internetowego sex shopu. W razie potrzeby można anonimowo dopytać o konkretny artykuł z szerokiego asortymentu, wolnego od bubli. Ponadto ma się gwarancję korzystnych cen. Najlepsze witryny z akcesoriami erotycznymi często proponują atrakcyjne promocje. Dodatkowo można liczyć na to, że paczka przyjdzie odpowiednio zapakowana. Tak, że nikt się nie domyśli jej zawartości.

Interesujące opcje stymulacji

Istnieje wiele rodzajów wibratorów dla kobiet. Najbardziej interesujące są:

  • imitacje fallusa,
  • wielotrybowe masażery łechtaczki,
  • dwukońcówkowe – do penetracji pochwy i pieszczenia łechtaczki,
  • stymulujące punkt G,
  • dwukońcówkowe – do jednoczesnej penetracji obu dziurek,
  • trzykońcówkowe – do pochwy, odbytu i masowania łechtaczki.
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.