majtki ciążowe

Bawełniane majtki ciążowe

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Aby duży brzuch nie był utrapieniem oraz nie powodował dyskomfortu warto nosić odpowiednie majtki ciążowe. https://www.xoxoxo.pl/kategoria/majtki

Czym charakteryzują się ciążowe majtki?

Bielizna ta jest szyta przede wszystkim z myślą o przyszłych mamach. Charakteryzuje się ona tym, że posiada przedłużany stan, w postaci elastycznego pasa obejmującego cały brzuch. Dzięki temu ciążowe majtki bardzo dobre się rozciągają i potrafią doskonale podtrzymywać brzuch nawet podczas mocno zaawansowanej ciąży.

Z reguły bywa tak, że im pas jest szerszy, tym majtki przynoszą kobiece większą ulgę, bowiem ciężar jest równomiernie rozłożony na powierzchni tułowia, a nie tylko na plecach.

Jakie wybrać majtki w okresie ciąży?

Bielizna ta powinna być odpowiednio dobrana do okresu ciąży. Decyzję o zakupie majtek ciążowych warto zawsze skonsultować z lekarzem – ginekologiem, który udzieli przyszłej mamie cennych wskazówek. Powinien on ocenić czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do noszenia bielizny ciążowej.

Bawełniana bielizna dla przyszłych mam

Decydując się na zakup warto zawsze wybrać takie ciążowe majtki, które są uszyte z wysokiej jakości bawełny. Bielizna taka jest bowiem bardzo komfortowa i wygodna podczas noszenia, a skóra dobrze w niej oddycha.

Wybierając majtki z naturalnej bawełny można w pełni skutecznie uniknąć wszelkich podrażnień, reakcji alergicznych oraz infekcji miejsc intymnych.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.