tabela rozmiarow biustonoszy

Czym należy się sugerować przy wyborze biustonosza do karmienia?

Warto mieć świadomość, że biustonosze do karmienia online mogą być zdecydowanie bardziej pomocne, niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie kobiety jednak wiedzą, jakie aspekty należy uwzględnić przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Bardzo pomocna może być tabela rozmiarów biustonoszy.

Jak dobrać biustonosz do karmienia?

Bardzo poważnym błędem jest kupowanie przez przedstawicielki płci pięknej biustonosza do karmienia, który będzie większy tylko i wyłącznie w obwodzie. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że karmiące mamy będą potrzebowały produktu charakteryzującego się większą miseczką. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że mniejsze miseczki mogą przyczynić się do zatoru mlecznego.

W przypadku, gdy złącze miseczek nie będzie przylegało do skóry, oznacza to, że są one zbyt małe. Obecnie na rynku dostępne są produkty wyposażone w „klapkę” zapinaną na sutku. W ten sposób przedstawicielka płci pięknej może bez żadnego problemu dostać się do sutka i nie wzbudzać zainteresowania osób postronnych.

Rozmiar biustonosza do karmienia

Kobietom zalecane jest zaopatrzenie się w biustonosz do karmienia jeszcze przed porodem. Zdecydowanie najlepszym momentem będzie przełom ósmego i dziewiątego miesiąca ciąży. Godny uwagi jest bowiem fakt, że biust nie powinien zmienić rozmiaru po urodzeniu dziecka.

Rekomendowane jest wykonanie bardzo dokładnych pomiarów zarówno luźno w biuście, jak i ściślej pod nim. Zweryfikowanie wyników z tabelą rozmiarów biustonoszy. Jeżeli kobieta bardzo przytyła w trakcie ciąży powinna odjąć od obecnego rozmiaru 10, jeżeli jednak nie, wystarczy odjęcie 5.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.