seksowne body

Body erotyczne – strój, który powinna mieć w garderobie każda Pani

Body erotyczne to niezwykle przemyślana konstrukcja wśród strojów erotycznych. Pomysł na tego typu jednoczęściowy strój wziął się z fascynacji dawnym kobiecym gorsetem – konstrukcją, która z zasady miała podkreślać zmysłowość kobiecego ciała, eksponując jego wdzięki, takie jak wąska talia i duży biust.

Jak body spełnia swoją rolę jako garderoba erotyczna?

Body erotyczne – dokładnie tak jak jego protoplasta – podkreśla wąska talię i podnosi biust, który przez to staje się optycznie większy i bardziej jędrny. Dzięki temu zyskuje w oczach mężczyzny, co bezpośrednio przekłada się na wzrost podniecenia seksualnego i wzmaga zainteresowanie tak odzianą partnerką. Oczywiście producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej wymyślnych kombinacji odzieżowych, dlatego warto usystematyzować sobie podział gorsetów erotycznych. Wyróżnić można:

  1. koronkowe gorsety wykonane z prześwitujących materiałów, których zadaniem jest odsłonić to co zakryte,
  2. skórzane kostiumy BDSM – przeznaczone dla osób lubujących się w ciemniejszej stronie erotyki i seksualności,
  3. konstrukcje gumowe lub lateksowe – dla zwolenników fetyszyzmu.

Wybór właściwego rodzaju stroju, jakim jest seksowne body, uzależniony jest w zasadzie tylko od zainteresowań i preferencji użytkowniczki i jej partnera.

seksowne body
https://sexshop112.pl/85-body-gorsety-erotyczne

Na co zwrócić uwagę przy wyborze body?

Wybierając gorset erotyczny skupić należy się na stronie estetycznej produktu, na jego kroju, wygodzie dla ciała w czasie aktywności seksualnych a także na renomie jego producenta. Ta ostatnia świadczyć może o najwyższej jakości materiałach, jakie zostały wykorzystane do produkcji kostiumu, wobec czego użytkownik może być spokojny o ewentualny niekorzystny wpływ tych tkanin lub tworzyw na swój stan zdrowia.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.