bdsm bielizna

Klasyczne atrybuty BDSM – strój bliski ciału

BDSM, to skrót od Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism, czyli szeroko pojęty zestaw praktyk i fantazji seksualnych, które obejmują elementy dominacji, uległości, wiązania i narzucania kontroli w ramach wcześniej wyrażonej zgody i zaufania partnerów. BDSM ma wiele odmian i można uprawiać je na wiele, różnych sposobów, ale nieodzownym atrybutem kochanków jest strój i bielizna BDSM. 

BDSM bielizna – Skóra i lateks

Do najczęściej używanych w tej formie wyrażania pożądania, są stroje wykonane z materiałów takich jak naturalna lub ekologiczna skóra oraz lateks. Te materiały charakteryzują się całą gamą bodźców, które pobudzają do sensorycznych doświadczeń. BDSM bielizna oraz stroje BDSM zdobione są w elementy wiązań, koronek i pasków, które podkreślają różne oblicza uległości lub dominacji i często wiążą się tematycznie z gotykiem i innymi mrocznymi klimatami (zobacz tutaj). Dla całokształtu ważna jest także biżuteria i ozdoby ciała, takie jak kolczugi, obroże na szyje lub kajdanki.

bdsm bielizna

Kostiumy i odgrywanie ról

BDSM to także forma uzewnętrznienia i realizacji marzeń oraz wcielania się w różne role i fantazje. Odpowiednie kostiumy i BDSM bielizna mogą pomóc w odgrywaniu tych ról, na przykład nauczyciel i uczennicy, służącego i pani lub wielu innych. Do każdego BDSM bielizna można również dodać różnego rodzaju akcesoria, takie jak kajdanki, węże, maski na oczy. Odpowiednio dobrany strój i akcesoria mogą być początkiem wspaniałej przygody, poznawania swoich granic i przyjemności, jakie daje uwolnienie emocji. 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.