bielizna erotyczna

Krótki przewodnik dla mężczyzn kupujących erotyczną bieliznę

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni nie są tak dobrzy, jeśli chodzi o kupowanie bielizny dla kobiet, jak kobiety kupujące bieliznę dla mężczyzn. Niejednokrotnie zachowują się jak małe dzieci w sklepie z zabawkami i kupują fantazyjną bieliznę, której większość kobiet nie chce nosić, nie udaje im się wybrać odpowiedniego rozmiaru lub rodzaju bielizny i – co nie mniej ważne – mają niewielkie pojęcie o tym rodzaju bielizny, którą naprawdę kobiety się interesują lub chciałyby mieć i nosić.

Oto kilka przydatnych wskazówek, które ułatwią mężczyznom wybór odpowiedniego elementu przy zakupie, tak aby bielizna erotyczna spełniła oczekiwania ich damy.

Kupowanie bielizny: rozmiar ma znaczenie

Jeśli większość kobiet nie jest pewna, jaki rozmiar stanika powinna nosić, nie można oczekiwać, że u mężczyzn będzie inaczej. Oczywiście, zakładając, że seksowna bielizna damska jest wybierana dla niej, a nie dla siebie. Generalnie rozmiary biustonoszy są wyrażane literami A, B, C lub D. Innym razem są one wyrażane w zależności od rozmiaru kobiecej klatki piersiowej. A innym razem jest to połączenie tych dwóch warunków. Dla ułatwienia, kupując bieliznę dla kobiety, mężczyźni mogą ocenić wielkość jej biustu porównując je z owocem:

  • czy jej piersi są jak 2 połówki cytryny? Wtedy ma rozmiar A.
  • czy jej piersi są jak 2 połówki pomarańczy? Wtedy ma rozmiar B.
  • czy jej piersi są jak 2 połówki grejpfruta? Wtedy ma rozmiar C.
  • czy jej piersi są jak 2 melony? Wtedy ma rozmiar D.

Jest też bardziej przyziemny sposób. Każda kobieta ma swój ulubiony biustonosz. Można go zmierzyć lub sprawdzić rozmiar na metce. Jeśli, jednak te są odcinane, a nie można pomóc sobie biustonoszem partnerki jako przykładem, bo kupuje się w sklepie internetowym, lepiej kupować bezpieczne rodzaje bielizny.

Kupując bieliznę, nie wolno zapominać o jej biodrach

Wybór rozmiaru biustonosza jest ogólnie ryzykowny, ale kupując bieliznę dla kobiety, mężczyźni powinni również zwrócić uwagę na jej biodra. Jeśli ona jest nieco niezadowolona ze swoich bioder, lepiej trzymać się z dala od bielizny, która je odsłaniają lub zwracają na nią uwagę. O wiele mądrzej jest wybierać te elementy bielizny, które zgrabnie okrywają biodra. Potrzebne są konkretne rodzaje i pomysły? Bielizna damska intymna najlepiej sprawdzi się jako haleczki, koronkowe szlafroczki i lub nocne koszulki. To są właśnie stosunkowo bezpieczne rodzaje, bo nie wymagają mierzenia.

Kupując bieliznę, należy pomyśleć o typie ciała

Kupowanie bielizny dla kobiety z myślą o jej typie sylwetki ułatwi zakupy, ale niekoniecznie zapewni szeroki uśmiech na jej twarzy. Jest ryzyko, jest zabawa. Optymalnie lepiej, żeby bielizna erotyczna była nieco za duża niż za mała. Kupując bieliznę dla kobiety w kształcie gruszki, lepiej wybrać coś, co jest luźne na górze, np. haleczka w kształcie litery A. Jeśli dama ma mniejszy rozmiar biustu, warto rozważyć biustonosze push-up lub usztywniane staniczki.

Zgodnie z jej osobowością?

Kupowanie bielizny dla kobiety będzie jak zwykły prezent kupiony w przeszłości, jeśli nie będzie dopasowany do jej charakteru i osobowości. Jakie cechy ma wybranka? Co lubi? W czym czuje się najlepiej? Wprawdzie może para znać się jak przysłowiowe łyse konie, to może warto zaryzykować i wybrać coś bardziej odważnego? A seksowna bielizna damska daje ku temu okazję. A może np. majteczki z otwartym krokiem. Ten pomysł może wydawać się tak ciekawy, że aż inspirujący. Z drugiej strony, jeśli kobieta ma bardziej ekstrawertyczną i żądną przygód osobowość, kupowanie bielizny, która emanuje seksownością, będzie po prostu wydawać się naturalne.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.