ramiaczka do stanika 1

Sposoby na dopasowane ramiączka do stanika

Wygodny stanik jest podstawą komfortowego samopoczucia. Biustonosz, który odstaje, uwiera lub nieprzyjemnie drapie sprawi, że będziemy czuć się nieswojo i niepewnie. Dlatego warto dużo uwagi przyłożyć do tego jaki stanik wybrać w konkretnej stylizacji.

Kolorowe staniki

W sklepach dostępna jest bielizna w wielu kolorach i o różnych wzorach. Jednak decydując się na zakup trzeba przemyśleć do jakich stylizacji będzie dany stanik noszony. Jeśli biustonosz będzie używany głównie pod białe, prześwitujące bluzki najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w bieliznę w kolorze nude. Barwa jak najbardziej zbliżona do odcienia skóry sprawi, że bielizna będzie niewidoczna. Kolorowe staniki można nosić pod bluzki w podobnych barwach lub pod te, które nie prześwitują.

Co zrobić, żeby ramiączka były niewidoczne?

Ramiączka do stanika (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Akcesoria_Rodzaje_Ramiaczka-do-stanika-494.html) mają przede wszystkim za zadanie utrzymać miseczki w pożądanej pozycji. Jeśli ramiączko zsuwa się z ramienia oznacza to, że jest ono zbyt luźne. Jest to bardzo niewygodne i wygląda nieestetycznie. Ciągłe poprawianie ramiączka może być bardzo krępujące i wręcz potraktowane jako nietakt. Na tego typu sytuacje trzeba zwłaszcza uważać w pracy i na spotkaniach biznesowych, Większość staników wyposażona jest w możliwość regulacji długości ramiączek. Dzięki temu zbyt luźne ramiączko od stanika można po prostu skrócić. Tak samo w przypadku, gdy na ramieniu powstaje bolesny odcisk po sznureczku od biustonosza, należy ramiączko odpowiednio wydłużyć.

Świetnym rozwiązaniem są ramiączka wykonane z przeźroczystych materiałów na przykład z silikonu. Przeźroczyste ramiączka można doczepić do ulubionego biustonosza i założyć go pod kreację z odkrytymi ramionami lub dużym dekoltem. Na szczęście wiele biustonoszy wyposażonych jest w funkcje wygodnego odpinania ramiączek, dzięki czemu bez problemu można wymienić je na inne w zależności od potrzeby.

Dostępne są też staniki z ramiączkami ułożonymi w taki sposób, aby nie były widoczne spod konkretnej kreacji.

Ozdobne ramiączka do stanika

Coraz większym powodzeniem cieszą się ozdobne ramiączka do różnych rodzajów biustonoszy. Tego typu ramiączka mogą mieć różną grubość oraz długość. Bardzo efektownie prezentują się ramiączka łączone ozdobnymi elementami na przykład kółeczkami lub klamerkami. Ramiączka, które mają pełnić funkcję ozdobną mogą być wszywane na dekolcie lub na plecach. W każdym z tych wariantów prezentują się niezwykle zmysłowo i kobieco. Zwłaszcza, gdy pasków jest kilka i są one ze sobą połączone swoistą pajęczynką.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.