przebrania erotyczne policjantka

Stroje erotyczne, czyli magia przebieranek

Jedną z bardziej podniecających gier jest odgrywanie ról. Często w oparciu o scenariusze, o których uprzednio fantazjowało się w skrytości. Niektóre kobiece zawody niezwykle pobudzająco oddziałują na męską wyobraźnię. Nie bez kozery w filmach pornograficznych często pojawiają się aktorki stylizowane na pielęgniarki, uczennice, nauczycielki czy pokojówki. Warto sięgać po te inspiracje. Dobrze jednak orientować się, jak wielki potencjał drzemie w tego typu zabawach.

Fenomen role play

erotyczne stroje kowbojka
stroje erotyczne dostępne w ofercie SexShop112

Życie bywa szare, nudne i przytłaczające. Szczególnie obecnie, kiedy rosną ceny produktów pierwszej potrzeby i raty kredytów. Dlatego w ludziach kryje się tak wielka potrzeba fantazjowania. Oderwania się od smutnej rzeczywistości. To z tego względu romanse w wersji książkowej i filmowej biją rekordy popularności. Zamiast jednak biernie oglądać historie obcych osób, lepiej osobiście przeżyć fascynującą przygodę. Do tego służą właśnie stroje erotyczne. Pozwalają tymczasowo i bez żadnych konsekwencji zmienić tożsamość. Wydobyć ukryte pod powłoką nieśmiałości i konwenansu instynkty. Zrealizować łóżkowe marzenia. Przebieranki znakomicie przeciwdziałają rutynie czy syndromowi znudzenia partnerką, który dość często dopada mężczyzn w wieloletnich związkach. Kobieta ukazuje się bowiem co jakiś czas w zupełnie nowej odsłonie. Zaskakuje, na nowo budzi zaciekawienie i rozpala pożądanie.

Szeroki wybór kostiumów erotycznych

Na rynku dostępna jest cała gama rozmaitych przebrań. Warto zwracać uwagę na detale, ponieważ złej jakości materiał czy niedbałe wykończenie może popsuć całą frajdę. Dlatego zaopatrywać należy się wyłącznie w dobrym sex shopie. Stroje erotyczne, które najbardziej pobudzają męską wyobraźnię, to:

  • policjantka,
  • nauczycielka – te dwie propozycje kojarzą się z dominującą mistress,
  • uczennica,
  • króliczek,
  • pokojówka – tym razem wręcz przeciwnie, to kobieta zostanie zdominowana,
  • stewardessa,
  • pielęgniarka,
  • sekretarka – te kreacje mogą służyć do zabawy w podryw i uwodzenie.
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.