Przebranie erotyczne – jak wybrać?

Strój może być tak samo skutecznym urozmaiceniem życia erotycznego jak  – skądinąd częściej wybierane – gadżety erotyczne. Co więcej, urozmaicającym czas spędzony w sypialni ubraniem nie musi być wcale seksowna bielizna, chociaż i ta może okazać się rewelacyjnym wyborem. By dodać kolorytu życiu seksualnemu warto pokusić się jednak także o wypróbowanie kostiumów erotycznych, wśród których można przebierać, decydując się na strój erotyczny stewardessy, uczennicy, czy, bardziej kontrowersyjnie, nawet zakonnicy. Jakie są zalety takich strojów i jakie stroje można wybrać? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Kostiumy erotyczne – kiedy i dlaczego warto zdecydować się na zakup?

Kostiumy erotyczne przede wszystkim zapobiegają monotonii w życiu seksualnym. Poprzez to, w jak szerokiej gamie ubrań można przebierać, wśród strojów erotycznych znajdą się takie, które pozwolą nastroje panujące w łóżku tylko lekko urozmaicić, oraz inne, odważniejsze, dodające łóżkowym poczynaniom danej pary przysłowiowego „ognia”. Warto pamiętać, że, by używanie kostiumów erotycznych było przyjemne, trzeba obudzić w sobie odrobinę dystansu do samego siebie, chęci do zabawy oraz odkrywania własnego aktorskiego talentu. Jeżeli my sami lub partner czy partnerka nie posiadamy w sobie albo nie chcemy wykształcić takich cech charakteru i uczyć się wspomnianych umiejętności (choćby odrobiny amatorskiego, ale zabawnego i przyjemnego aktorstwa) zdecydowanie się na urozmaicenie seksualnego życia jakimkolwiek strojem erotycznym może okazać się nietrafiony, bo po prostu tego rodzaju zabawa nie pasuje do charakteru naszego bądź partnera/partnerki, a aktywność, która miała być przyjemnością, okaże się tylko źródłem frustracji. Jednak jeśli lubimy eksperymentować i poznawać swoje nowe talenty, zdecydowanie warto po taki dodatek sięgnąć!

Stroje erotyczne – jakie rodzaje można zakupić?

Wśród wielu kostiumów, które można założyć, by uprzyjemnić sobie i partnerowi lub partnerce życie w sypialni istnieje kilka, które osoby zainteresowane tego typu urozmaiceniem życia seksualnego wybierają najczęściej. Takie stroje erotyczne to strój pielęgniarki, stewardessy, policjantki czy uczennicy. Warto rozważyć też wybór kostiumów erotycznych, które są zarazem „okolicznościowe”, np. w klimacie świąt, przebierając się choćby za „śnieżynkę” św. Mikołaja. Coraz więcej par eksperymentuje w łóżku urządzając pewnego rodzaju prywatny cosplay, przebierając się za znane postaci z kreskówek czy filmów. Decydując się na urozmaicenie życia seksualnego strojem warto zacząć jednak od prostych wyborów i decydować się na takie kostiumy, których skompletowanie jest łatwe i które nie wymagają zakupienia dużej ilości dodatków. Noszenie kostiumu podczas aktywności seksualnej ma sens o tyle, o ile kostium ten jest wiarygodny i faktycznie oddaje charakter ubioru postaci, na której się wzorujemy (wówczas można się faktycznie wczuć w rolę). Dobrym wyborem na początek może okazać się np. wspomniany już strój uczennicy, zwłaszcza, że obecnie wszelkiego rodzaju seriale skupiające się na życiu licealistów/studentów i ich podbojach miłosnych zyskują tylko na popularności. Strój ten można skompletować na wiele sposobów, czerpiąc inspiracje np. z mundurków w znanych serialach czy rodzajach strojów szkolnych w konkretnych państwach. Jeżeli czujemy, że kompletowanie przebrania erotycznego na własną rękę jest zbyt skomplikowane warto sięgnąć po gotowe kostiumy z sex shopu, wiarygodne i urozmaicone wszelkimi potrzebnymi dodatkami.

Jak widać wybór w strojach erotycznych jest w Sensu niezwykle szeroki, a w eksplorowaniu doznań, jakie mogą takie dodatki do życia seksualnego przysporzyć ogranicza tak naprawdę tylko fantazja osoby, która się na taki kostium decyduje. Warto więc podczas kolejnych zakupów mających „podtrzymać ogień w sypialni” rozważyć i takie produkty, bo pośród wielu opcji każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.