bodystocking

Kulki gejszy. Gadżet dla zdrowia, czy fanaberia?

Kulki gejszy, znane też jako kulki miłości, zyskują coraz większą popularność. Jednak czy warto je stosować?

Czemu służą kulki miłości?


Każda z nas chciałaby być wiecznie piękna i młoda, ale czasu się nie oszuka. Kulki gejszy kojarzą się z gadżetem erotycznym, wulgarnymi sex-shopami i w ogóle najgorszymi perwersjami. Ot, kolejna zagraniczna moda… Ale czy jest coś złego w zakupie takiego, czy innego gadżetu? Zdecydowanie nie. Jeśli dojdzie tu kwestia naszego zdrowia, warto przełamać swoje obawy i z większą śmiałością zaglądać na strony internetowe sklepów erotycznych.

Gadżet nie tylko erotyczny


Kulki gejszy mają służyć nie tylko wzmocnieniu doznań erotycznych, ale też wzmocnić mięśnie Kegla (mięśnie dna miednicy), które z wiekiem tracą swoją wytrzymałość. Osłabienie tych mięśni powoduje problem nietrzymania moczu. Kulki wzmacniają i uelastyczniają te mięśnie, co też może pozytywnie wpłynąć na zdrowie Pań cierpiących na bóle pleców, czy kręgosłupa. Wzmocnione mięśnie Kegla poprawią też jakość życia seksualnego i wzmocnią doznania podczas stosunku płciowego. Regularne ćwiczenia z kulkami gejszy przyczynią się do poprawy napięcia i siły mięśni pochwy. Dzięki temu osiągnięcie orgazmu stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, bez stresu i dyskomfortu. Kulki gejszy warto stosować np. po porodzie, kiedy pochwa jest mniej elastyczna i chcemy zmniejszyć jej rozluźnienie. Nie ma też ograniczeń wiekowych w kwestii stosowania kulek gejszy i mogą stosować je panie przed porodem, prowadzące aktywne życie seksualne, ale i osoby starsze.

bodystocking

Czy kulki gejszy są bezpieczne?


Gadżety erotyczne (https://sexshop112.pl/17-akcesoria-erotyczne) są dostępne na wyciągnięcie ręki, bez konieczności wychodzenia z domu. Niestety rynek zabawek erotycznych, podobnie zresztą, jak i inne branże, zalewany jest falą tanich chińskich produktów, które wykonane są często z niewiadomej jakości materiału. Właściciele sklepów z gadżetami erotycznymi kuszeni niską ceną zakupu nieodpowiedzialnie wprowadzają takie produkty na polski rynek. Dlatego tanie akcesoria erotyczne, oferowane przez niektóre sex-shopy online, niekoniecznie muszą być bezpieczne dla naszego ciała i zdrowia. Nieświadomy zagrożenia konsument daje się naiwnie skusić niską ceną produktu.

Kulki gejszy same w sobie nie są niebezpieczne. Na pewno nie zaleca się ich kupowania na targowiskach, bazarach. Należy wybierać zabawki erotyczne znanych i sprawdzonych marek. W końcu nasze zdrowie powinno być dla nas priorytetem. Najbezpieczniejsze są kulki silikonowe, aczkolwiek dostępne też są np. kulki szklane. Możemy też nabyć kulki miłości z wibracjami, wtedy doznania i ćwiczenia są jeszcze przyjemniejsze…

Jak ćwiczyć z kulkami gejszy?


Stosowanie kulek gejszy to niestandardowe ćwiczenia, wymagające sprawności fizycznej i kosztujące nas ogrom wysiłku. Należy umieścić je w pochwie i… przejść np. do codziennych czynności. Oczywiście kulki same nie będą działać. Kulki najlepiej spełniają swoją funkcję podczas ruchu, aczkolwiek można ćwiczyć mięśnie, po prostu zaciskając i rozluźniając mięśnie. Możesz więc wygodnie siedzieć przed telewizorem i ćwiczyć swoje mięśnie Kegla. W Internecie znajdziemy sporo przykładowych ćwiczeń. Warto wybrać zestaw kulek gejszy, które pozwolą nam na stopniowe zwiększanie ciężaru i intensywności ćwiczeń. Pamiętaj, aby dostosować czas ćwiczeń i nie przetrenować mięśni. Efektów nie zauważysz od razu, ważna jest systematyczność i wytrwałość.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.